Základní umělecká škola Hořice

Nabídka výjezdu pro žáky školy

Kdo je přihlášen, ať sleduje: Výtvarka – Informace pro žáky 

Vážení rodiče,
v rámci letošního výtvarného projektu Afrika pojedeme v pátek 30. 5. do Zákup u České Lípy na celodenní výjezd (datum bude v nejbližší době upřesněno). Navštívíme renesanční zámek s živým medvědem Míšou a hlavně manufakturu PVO, kde se již 130 let vyrábí ručně z papíru karnevalové, masopustové a jiné masky a další papírové zboží. Zaměříme se hlavně na masky, kterými se letos hlouběji zabýváme jak ve výtvarce, tak i v dramaťáku. Žáci si budou moci jednu takovou masku zakoupit a sami namalovat. Cena zahrnuje návštěvu zámku – 70,- Kč, prohlídku manufaktury a muzea PVO a výtvarnou dílnu s maskou – 60,- Kč. Doprava objednaným autobusem činí 200,- Kč. (Na tento výjezd nelze jet vlakem, protože cesta by trvala minimálně 3,5 hodiny a cena dopravy by nebyla o mnoho nižší).
Cena výjezdu: Celkem 270,- Kč – doprava 200,- Kč, vstupy – 130,- Kč Celkem 330,- Kč (škola přispěje svým žákům 60,- Kč na vstupné do PVO)
Kdo se závazně přihlásí a bude se chtít později odhlásit, v případě, že nebudou další zájemci, musí za sebe zajistit náhradníka (kvůli platbě za dopravu). Přihlášky dostanete u učitelů. 

Další aktuality výtvarného oboru

ZUŠ Hořice

Koncert pro mateřské školy

Čtvrtek 4 května byl opět po roce věnován hořickým mateřským školkám. Připravili jsme pro ně interaktivní dopoledne, kdy si děti vyslechly veselé písničky, mohly si

Přečíst celé »