Přeskočit na obsah...

Adventní koncert v Milovicích

📅 Zveřejněno: 08. 12. 2019 - 22:52
✒️ Napsal/a: Blanka Bihelerová

Druhou adventní neděli žáci a učitelé uspořádali v kostele sv. Petra a Pavla v Milovicích další adventní koncert.

Adventní koncert v hořickém kostele

📅 Zveřejněno: 02. 12. 2019 - 00:28
✒️ Napsal/a: Miloš Šolc

První adventní neděle byla nabitá uměleckými a kulturními zážitky. Žáci a učitelé hudebního oboru ze sebe vydali maximum, když po premiéře divadelního představení "Od adventu do tří králů" přeběhli z hořické radnice do kostela Narození Panny Marie, aby zde nastoupili opět v plné síle a předvedli podmanivé, mnohdy až okouzlující výkony. Advent - doba kouzel - je zkrátka tu! Užijte si ji v klidu, pohodě a především v přítomnosti svých nejbližších...

“Od adventu do Tří králů” - premiéra v Hořicích

📅 Zveřejněno: 01. 12. 2019 - 23:52
✒️ Napsal/a: Miloš Šolc

Premiéra divadelního představení “Od adventu do Tří králů” s veškerým aranžmá proběhla dnes v divadelním sále hořické radnice. Všem návštěvníkům a zúčastněným děkujeme za skvělou předvánoční atmosféru!

“Od adventu do Tří králů” - předpremiéra v Cerekvici n. B.

📅 Zveřejněno: 01. 12. 2019 - 23:20
✒️ Napsal/a: Miloš Šolc

V sobotu 30. listopadu 2019 proběhla v cerekvickém kostele Zvěstování Panny Marie předpremiéra divadelního představení "Od adventu do Tří králů", ve kterém účinkovali žáci literárně dramatického a hudebního oboru z Hořic a z Cerekvice n. B. společně s členy divadelního souboru J. K. Tyl.

Kapely Vesmix a Komořík zahrály na slavnostním setkání

📅 Zveřejněno: 27. 11. 2019 - 17:36
✒️ Napsal/a: Pavla Chrzová

Naše dvě školní pop rockové kapely Vesmix a Komořík rády přijaly pozvání místostarostky našeho města paní Jany Bouzkové účinkovat na slavnostním setkání a následném rautu čtyř spřátelených měst - v divadelním sále hořické radnice se setkali ve středu 13. listopadu zástupci Trstené ze Slovenska, Jablonky z Polska, Kerepeše z Maďarska a našich Hořic.