Základní umělecká škola Hořice

Závěr soutěže

Je za námi konec dubna a s ním spojené ústřední (celostátní) kolo ve hře na elektronické klávesové nástroje, které se konalo v divadle Boženy Němcové ve Františkových Lázních.


Soutěž trvala tři dny, během kterých mohli účastníci poslouchat výkony ostatních soutěžících, navštívit řadu kulturních akcí, poznat krásy lázeňského města nebo zajít na seminář specialisty firmy Yamaha. V předsálí divadla probíhala prodejní výstava notového materiálu a předmětů s hudební tématikou, a také výstava nejnovějších typů keyboardů, které si všichni mohli vyzkoušet.

V průběhu tří dnů vyslechla pětičlenná porota celkem 113 soutěžních výkonů, nad jejichž vysokou úrovní musel každý „smeknout klobouk“. Naši školu reprezentoval v 1. kategorii Miroslav Vlk, žák druhého ročníku ze třídy paní učitelky Kláry Víchové. Za svůj vydařený výkon získal Čestné uznání 1. stupně. Za celou školu Mirečkovi moc gratulujeme a přejeme hodně chuti do další práce.

 

Foto zde

Další aktuality ZUŠ Hořice

ZUŠ Hořice

ZUŠ OPEN

Srdečně zveme veřejnost 30. května před radnici. Představí se tu všechny obory školy.

Přečíst celé »
ZUŠ Hořice

Den pro rodinu s námi

Srdečně zveme celé rodiny v sobotu 11. 5. do Smetanových sadů. Mohou si poslechnout kapelu Vesmix a vytvořit zajímavou masku či loutku a zahrát si

Přečíst celé »