Základní umělecká škola Hořice

Veronika Soukupová přijata na konzervatoř

Studium na státní konzervatoři je velmi často snem těch, kteří hudbu a zpěv studují a chtějí ve studiu dále pokračovat. Není to ale tak snadné. Zde platí pravidlo o mnoha povolaných a  málo vyvolených.  
Zájem o studiu na konzervatoři je každý rok větší a větší. Základní umělecké školy takové děti připravují, ale ve velké konkurenci není úspěch nikdy zaručen. Vždyť množství zájemců je obrovské. Veronika Soukupová je studentka na naší ZUŠ Havlíčkova ul. Je jednou z mála, která se může od příštího školního roku nazývat posluchačkou konzervatoře v Teplicích, obor sólový zpěv. Po velkém úspěchu na soutěži B. Martinů v Praze dostala chuť ve studiu zpěvu pokračovat a podařilo se. Veronika při přijímací zkoušce zaujala barvou a rozsahem hlasu, který je schopný dalšího vývoje, a také svým výrazem. 
Blahopřejeme Veronice Soukupové a doufáme, že bude naši školu vždy dobře reprezentovat a že z ní vyroste výborná zpěvačka, která bude reprezentovat i naše město.                                

                                                                                                           Vaškovová Zdenka

                                                               

Další aktuality ZUŠ Hořice

ZUŠ Hořice

ZUŠ OPEN

Srdečně zveme veřejnost 30. května před radnici. Představí se tu všechny obory školy.

Přečíst celé »
ZUŠ Hořice

Den pro rodinu s námi

Srdečně zveme celé rodiny v sobotu 11. 5. do Smetanových sadů. Mohou si poslechnout kapelu Vesmix a vytvořit zajímavou masku či loutku a zahrát si

Přečíst celé »