Základní umělecká škola Hořice

Skončil první adventní koncert 29. 11. 2015

Nepříznivé počasí, déšť a zima, to vše provázelo konání prvního adventního koncertu v kostele Narození Panny Marie v Hořicích. Jen ten, kdo takový koncert organizuje si umí představit strach, že lidé nepřijdou, že nebude o koncert zájem a že všechna práce bude marná. Ale asi Někdo nad námi stál a všem účinkujícím přál úspěch. Plný kostel posluchačů, výborné výkony účinkujících, to byl nejkrásnější začátek adventní doby.
Dětský pěvecký sbor MUSICA pod vedením paní Ivany Václavů zpívá až k dokonalosti. Krásné dětské hlásky jsou ozdobou každého koncertu. Novinkou je soubor příčných fléten Flautussimo, který bude ozdobou každého koncertu. Varhaník pan Ondřej Vávra je velký hudebník a jeho hra dokazuje, že je třeba varhany také někdy naladit. Díky mu za výkon. Kateřina Killarová je mladá sopranistka, která má karieru před sebou. Má vše, co zpěvačka potřebuje. Krásný hlas a zjev. Její výkon byl skvělý. Děkujeme.
Dovolte, abych ještě jednou poděkovala všem účinkujícím a Vám posluchačům děkuji za to, že jste přišli.
Zdenka Vaškovová
FOTO ZDE:

Další aktuality ZUŠ Hořice

ZUŠ Hořice

ZUŠ OPEN

Srdečně zveme veřejnost 30. května před radnici. Představí se tu všechny obory školy.

Přečíst celé »
ZUŠ Hořice

Den pro rodinu s námi

Srdečně zveme celé rodiny v sobotu 11. 5. do Smetanových sadů. Mohou si poslechnout kapelu Vesmix a vytvořit zajímavou masku či loutku a zahrát si

Přečíst celé »