Sbory Písnička a Musica na zámku v Cholticích

Krásný prosluněný sobotní den 7. května strávily pěvecké sbory naší školy Písnička a Musica na zámku v Cholticích. Tento den se tam konal již 5. ročník festivalu “ Dětské sbory zpívají s choltickým vodníkem“., kterého se účastnilo letos rekordní počet 11 sborů.

Sbory si zazpívaly v nádherné kapli sv. Romedia i společně na nádvoří zámku. Děti si zastřílely z kuše, mohly si prohlédnout vnitřní prostory zámky, muzeum vodnické i zámecký park. Celý den utekl jako voda v pohodové atmosféře, děti se svým zpěvem rozhodně neztratily mezi ostatními účastníky a školu velmi dobře reprezentovaly. Chceme takto poděkovat též vedení školy za finanční zajištění dopravy a možnost akce se zúčastnit.

foto zde