Základní umělecká škola Hořice

Plenér na Pecce

Alespoň na konci školního roku jsme si chtěli trošku odfrknout od tarotu a zabývat se něčím světským. Tak jsme se rozhodli, že si uděláme pracovní výlet někam, kde je hezky. Na Pecce to všichni známe, ale ještě jsme tam nikdy nemalovali, co to zkusit dnes? Počasí nám docela přálo, z Bělé u Pecky je to na hrad kousek.


V cíli jsme se rozdělili na menší skupinky a šli hledat ideální místo k malování. Všichni jsme poctivě pracovali i přesto, že slunce si s námi hrálo na schovávanou, a tak nám zima tropila naschvály.  Ale vydrželi jsme a uspořádali na tajném místě minivýstavu. Každý se mohl kochat svými i cizími díly. Všem se dařilo. Co se nám nepodařilo – navštívit cukrárnu, neboť ji nedávno zrušili. A výtvarníci bez cukrárny bývají občas velmi rozladění. Náladu spravil až nákup dobrot v místní sámošce a hajdy zase do Bělé na autobus. Uf, to byla cesta! FOTO ZDE:

Další aktuality výtvarného oboru

ZUŠ Hořice

Koncert pro mateřské školy

Čtvrtek 4 května byl opět po roce věnován hořickým mateřským školkám. Připravili jsme pro ně interaktivní dopoledne, kdy si děti vyslechly veselé písničky, mohly si

Přečíst celé »