Magdaléna Pospíšilová a talentové zkoušky na konzervatoř

Třetí lednový týden byl pro Majdu týdnem pravdy. V úterý a ve čtvrtek probíhaly talentové zkoušky, a to nejprve na konzervatoři v Plzni a poté na Pražské konzervatoři. V tyto dny bylo potřeba zúročit předchozí intenzivní přípravu nejen v nástroji, ale také v hudební teorii a intonaci.  Ačkoliv výsledek o úspěšném nebo neúspěšném složení zkoušky byl znám již dříve, tak na písemné vyjádření o přijetí ke studiu se muselo přece jenom počkat déle. O to radostnější byl okamžik, když z obou konzervatoří přišlo potvrzení o přijetí.
Za to patří Majdě mé velké poděkování, ale nejen za to. Také za těch deset let společně práce, za její svědomitý přístup při přípravě na hodiny, ale i na koncerty a soutěže.
A co popřát milé Majdě do následujících let studia ve flétnové třídě u prof. Jana Ostrého na Pražské konzervatoři?  Hodně úspěchů, štěstí a radosti z hudby.

Jaromír Soukup