Kytarový a flétnový soubor zahrál na vernisáži výstavy

23. dubna 2018 jsme hrály (samé holky) na vernisáži výstavy sdružení Mamma Help. Toto sdružení se zabývá pomocí ženám, které onemocněly rakovinou prsu, a také jejich rodinám. Výstava se koná v prostorách radnice a jde o fotografie studentů SOŠ a VOŠ reklamní tvorby Michael. Výstavu zahájilo flétnové trio, které pod vedením pana Miroslava Soukupa zahrálo dvě skladby. Naše kytarové kvinteto vernisáž ukončilo skladbami Foggy Dew (Mlžná rosa – irská píseň) a malinko swingovou skladbou Správná kočka.FOTO ZDE: