Základní umělecká škola Hořice

Koncert komorních souborů na Kuksu

Ve středu 4. května se  v nádherných prostorách barokního hospitalu Kuks uskutečnil koncert komorních souborů. V sále zvaném refektář zazněly skladby v podání žáků a učitelů ze základních uměleckých škol Jaroměř, Hostinné a Hořice.


Naši školu zastupoval kytarový soubor ( Adéla Soukupová, Lucie Hrnčiarová, Monika Jeriová, Eliška Vrabcová a Filip Pajas) pod vedením paní učitelky Pavly Chrzové a flétnový soubor ( Pavlína Bydžovská, Lucie Vojtěchová, Jinke van der Meer a Nikola Šorfová) pod vedením paní učitelky Ivany Václavů.

Oba naše soubory zahrály jak svůj samostaný program , tak i dvě skladby společně. Propojení zvuku fléten i kytar je krásné a těšíme se, že ještě něco dalšího společně nacvičíme. 

Atmosféra koncertu v plně obsazeném sále byla velmi příjemná, vedení jaroměřské zušky bylo velmi vstřícné, a tak pevně věříme, že jsme v těchto úžasných prostorách nehráli naposledy.

Budeme se těšit na nějaký další koncertík.

 

Foto zde

Další aktuality ZUŠ Hořice

ZUŠ Hořice

ZUŠ OPEN

Srdečně zveme veřejnost 30. května před radnici. Představí se tu všechny obory školy.

Přečíst celé »
ZUŠ Hořice

Den pro rodinu s námi

Srdečně zveme celé rodiny v sobotu 11. 5. do Smetanových sadů. Mohou si poslechnout kapelu Vesmix a vytvořit zajímavou masku či loutku a zahrát si

Přečíst celé »