Základní umělecká škola Hořice

Úspěšná dubnová sklizeň

Střezinský Skřivan
Ve středu 12. dubna se konala v Hradci Králové soutěž v populárním zpěvu „Střezinský skřivan“. Naši školu reprezentovaly čtyři zpěvačky. Simona Antonínová a Andrea Marková získaly 3. místo ve 3. kategorii, Marie Vašátková získala 1. místo ve 3. kategorii. Absolutní vítězkou se stala Leontýna Soukupová.
Top Voice 2023
je nová mezinárodní pěvecká soutěž pro zpěváky od 8 do 25 let z Čech a okolních zemí. Soutěžící se musí prozpívat čtyřmi koly až do finále. To se podařilo Leontýně Soukupové, která se probojovala mezi 14 nejlepších. Dohlížela na ně hvězdná porota ve složení Michaela Tomešová, Natálie Grossová a David Gránský. Úroveň byla vysoká a pro zpěváky to byl nezapomenutelný zážitek a mimořádná životní zkušenost.
Česko zpívá
Celostátní pěvecká soutěž pro začínající zpěváky o čtyřech kolech byla další metou, kterou zdolávaly naše zpěvačky. Patronkou soutěže byla Kamila Nývltová. Do 14. ročníku se přihlásilo 357 zpěváků. Do výběrového kola se prozpívalo 202 soutěžících. Andrea Marková se probojovala až do semifinále, které probíhalo v trutnovském centru UFFO.
Gratulujeme zpěvačkám ke skvělým výkonům, ke kterým je vede paní učitelka Olha Kolodiy.

Ještě jsme sklidili jeden úspěch, a to třetí místo ve hře na akordeon v krajském kole soutěže MŠMT v Broumově, které získala Josefína Haková pod vedením paní učitelky Jany Kroisové.

Další aktuality ZUŠ Hořice

ZUŠ Hořice

ZUŠ OPEN

Srdečně zveme veřejnost 30. května před radnici. Představí se tu všechny obory školy.

Přečíst celé »
ZUŠ Hořice

Den pro rodinu s námi

Srdečně zveme celé rodiny v sobotu 11. 5. do Smetanových sadů. Mohou si poslechnout kapelu Vesmix a vytvořit zajímavou masku či loutku a zahrát si

Přečíst celé »