Základní umělecká škola Hořice

Hotová zvířata!

Maskovaní lidé v rouškách? Ale kdepak, hotová papírová zvířata připravená chránit děti před koronavirem a jinými hrozbami současného světa:

Kdo se chce dokonale schovat, zmizí za maskou chameleona či blátem zbroceného prasátka. Kdo chce zákeřnému viru utéct do výšek, nasadí si masku žirafy. K úskokům jsou odhodláni svěřenci hbitých veverek a do zaječích jsou připraveni vzít chráněnci všech rychlých ušáků. Nemluvě o těch, kteří si zajistili přízeň dravců či kočkovitých šelem… 😉

V pondělí 2. a v úterý 3. listopadu 2020 jsme se v rámci online výtvarky “vybavili” na horší časy. Pokud nás tedy s příchodem podzimu a blížící se zimy čekají ještě těžké časy, jsme na ně rozhodně připraveni. Chcete-li jít v našich šlépějích a opatřit si ochrannou “roušku” disponující zvířecí silou, mrkněte se SEM.

Autorem práce na titulní fotografii je Jáchym Holman z výtvarné přípravky. Fotky ostatních prací (resp. “hotových zvířat”) jsou řazené dle abecedního seznamu autorů: Babáková Lucie, Babáková Sára, Bachmann Matouš, Famfulíková Elenka, Fiutowská Emilka, Holman Jáchym, Hrádek Kryštof, Hudecová Olinka, Klymyšyn Eliška, Kratochvílová Emmička, Krupička Alex, Krupičková Karin, Krylová Adéla, Luňák Antonín, Nosek Fanda, Richtermocová Háta, Sodomová Ema, Šaršonová Žofie, Šikýřová Adéla, Tretiníková Anetka a Tretiníková Lucie.

Další aktuality výtvarného oboru

ZUŠ Hořice

Koncert pro mateřské školy

Čtvrtek 4 května byl opět po roce věnován hořickým mateřským školkám. Připravili jsme pro ně interaktivní dopoledne, kdy si děti vyslechly veselé písničky, mohly si

Přečíst celé »