„Fajn“ kytarové hraní v Knihovně města Hradec Králové

Přestože jsou ještě prázdniny, sešly jsme se (29. 8. 2018), abychom zahrály na ukončení výstavy hořického sdružení Naše Ulita. Výstava se konala v prostorách Knihovny města Hradec Králové. Pro nás je toto pozvání krásný důkaz toho, že se o našem hraní ví a že se líbí. Co jiného bychom mohly zahrát (zvlášť když jsme se přes dva měsíce neviděly), než naše oblíbené úpravy irských lidových písní a několik dalších populárních skladeb (Stairway to Heaven, Správná kočka). Hrálo se nám fajn, publikum bylo fajn, všechno vyšlo celkem fajn. A nejvíc je fajn, že jsme se zase sešly. V letošním roce nás čeká obohacení souboru novými hráči i novým repertoárem, tak nám držte palce, ať je to vše FAJN.