Základní umělecká škola Hořice

Evropský Den hudby v Hořicích.

Ve Francii roku 1982 vznikl pod názvem Evropský Den hudby netradiční svátek hudby, pod jehož názvem se skrývá nekomerční hudební slavnost, která má spojit všechna přihlášená města Evropy a zároveň spojit všechny, kteří mají hudbu rádi.


V minulém roce se Základní umělecká škola jménem města Hořice zapojila poprvé a byly to hlavně děti, které vystupovaly na odpoledním koncertě v DK Koruna. Letos chceme v koncertech pokračovat, ale upozorňuji, že všechny koncerty jsou nekomerční. 
21. června připravujeme koncert v synagoze ve 14 hodin a Slavnostní koncert v kostele Narození Panny Marie.  Začátek koncertu bude upřesněn na plakátech. Oba jsou v režii ZUŠ, která se na nich velkou měrou bude podílet. 
Součástí oslav je i koncert hudebního sdružení Dalibor, který  vystoupí 20. 6. v 19 hodin na Gothardě u Obelisku. Svým koncertem uvítá začátek slunovratu. Pokud by někdo chtěl uspořádat koncert nebo vystoupení v určité části města bude jen vítán.

Z. Vaškovová   ZUŠ Hořice

Další aktuality ZUŠ Hořice

ZUŠ Hořice

ZUŠ OPEN

Srdečně zveme veřejnost 30. května před radnici. Představí se tu všechny obory školy.

Přečíst celé »
ZUŠ Hořice

Den pro rodinu s námi

Srdečně zveme celé rodiny v sobotu 11. 5. do Smetanových sadů. Mohou si poslechnout kapelu Vesmix a vytvořit zajímavou masku či loutku a zahrát si

Přečíst celé »