24. flétnový den v Praze

V sobotu 27. května Česká flétnová asociace ve spolupráci se ZUŠ Popelka na Praze 5, uspořádala pro studenty, pedagogy a profesory flétnové hry XXIV. Flétnový den.  Na programu byla 1. flétnová soutěž  ČFA pro kterou napsal skladbu hudební skladatel a dlouholetý ředitel Pražské konzervatoře  Pavel Trojan. Flétnové kvarteto z Janáčkovi konzervatoře v Ostravě, flétnové duo z Plzeňské konzervatoře, flétnový recitál MgA. Kristiny Vaculové, Ph.D. a další. A jako překvapení ČFA zahrála nejmladší účastnice flétnového dne, za klavírního doprovodu své maminky,  6-ti letá Amálka Víchová. Její vystoupení i práce pana učitele Jaromíra Soukupa, se setkaly s velkým úspěchem, a také pozváním, zahrát si  opět na dalším ročníku.
GRATULUJEME