Absolventská přehrávka v muzeu 9. 6. 2021

Tak tohle je první veřejný koncert od 19. 2. 2020. Opravdu, jeden rok a čtyři měsíce dlouhý koncertní půst, kdy děti jen cvičily a cvičily a nemohly veřejně předvést svoje pokroky. Koncert se konal v krásných prostorách zrekonstruovaného Městského muzea v Hořicích, ve Štorchově síni s příjemnou akustikou. Byl určen především absolventům, které čeká příští týden velký koncert na radnici. Dvěma absolventům, Miroslavu Vlkovi a Šimonu Čepkovi, kteří se nemohou zúčastnit koncertu na radnici, bylo slavnostně předáno absolventské vysvědčení již zde. Další „neabsolventkou“, která zahrála na tomto vystoupení, byla Eliška Horáková. Na základě úspěchů v předchozích soutěžích a nahrávek, které v době distanční výuky zaslala komisi,byla vybrána, aby se zúčastnila koncertu mladých talentů na začátku prázdnin ve Zlíně. Budeme držet palce. Všichni účinkující předvedli velmi pěkná vystoupení. Ani se nám nechtělo domů, po tak dlouhé době to byl opravdu silný zážitek.