Aktuální informace o hygienických opatřeních ve škole

📅 Zveřejněno: 05. 09. 2020 - 07:41

Vážení rodiče a žáci,
žáci vstupují do budovy školy s rouškami a použijí dezinfekci na ruce. Ve třídách roušky mít nemusí. V případě teploty, kašle nebo silné rýmy nebudou do výuky vpuštěni. Prosím, abyste na toto brali zvláštní zřetel. Doprovod žáků do školních budov vstupovat nesmí. Pokud je to však nezbytně nutné, tak pouze s ochranou obličeje.
Děkuji za pochopení.                                          Blanka Bihelerová, ředitelka školy

Výtvarná dílna v parku

📅 Zveřejněno: 21. 09. 2020 - 09:49
✒️ Napsal/a: Růžena Bičišťová

Tuto slunečnou sobotu se opět, jako každoročně, konala malá podzimní slavnost v bělohradském parku. Počasí nám přálo. Možná  i z tohoto důvodu přišlo spousta malých výtvarníků, kteří z podzimních plodů z parku a z odpadů místní výrobny lepili svá díla. Byl to moc pěkný den.

Nově vymalovaná třída

📅 Zveřejněno: 21. 09. 2020 - 09:04
✒️ Napsal/a: Růžena Bičišťová

Nový školní rok jsme s bělohradskými žáky začali malováním třídy. Už bylo potřeba náš životní prostor obnovit a pěkně znovu vyzdobit. A podařilo se. Na kreslení po zdech se podílelo asi padesát výtvarníků a jelikož jsou již starší, mají pevnou ruku a to je znát. Moc jim za vymalování společných prostor děkuji.

Prázdninová práce

📅 Zveřejněno: 21. 09. 2020 - 08:46
✒️ Napsal/a: Růžena Bičišťová

O prázdninách mají děti spousta času a mohou dělat věci, které je opravdu baví. Jeden žák tento čas využil ke kreslení. Každý den nakreslil jednu postavu z televizních příběhů a tak vytvořil plakát ze známých animovaných postaviček. No známých spíše mladším dětem, já jako dospělák poznám tak tři. A jak jste na tom vy?

DREAM HOUSE

📅 Zveřejněno: 17. 09. 2020 - 19:58
✒️ Napsal/a: Miloš Šolc

Vážení kolegové-výtvarníci,

protože někteří z vás jsou doma v nucené karanténě, nebo se z jakýchkoli jiných důvodů nemohou dočasně účastnit našich hodin výtvarky, zveřejňuji zde náhradní výtvarné zadání, k jehož plnění se ostatně může přidat každý. Vaším úkolem je nakreslit nebo dokonce namalovat DŮM (nebo pokoj) VAŠICH SNŮ. Mým úkolem je pak na základě toho poznat, čím se ve volném čase rádi zabýváte :-) Hotová dílka, prosím, vyfoťte a zašlete na emailovou adresu solc@zushorice.cz.

Pro inspiraci sem ještě přidávám několik prací svých nejstarších studentů. Jejich autory jsou: Denisa Frýdová, František Žďárský, Petr Procházka a Kristýna Machová.