Za sochami Michala Gabriela

📅 Zveřejněno: 15. 06. 2019 - 08:19

Jednu z posledních letošních výtvarek jsme opět strávili v prostorách hořické Galerie plastik. Tato návštěva byla věnována průzkumu díla sochaře Michala Gabriela. Byla to jedinečná příležitost seznámit se s moderními technologiemi sochařské tvorby, a to s 3D tiskem. Autor používá ve své tvorbě nejmodernější postupy a materiály přičemž zachovává poměrně realistický přistup ke své figurální tvorbě. Dostatečně poučeni a inspirováni jsme vyrazili do terénu malovat své figury na chodník.

Pozvánka na vernisáž výstavy v Cerekvici nad bystřicí

📅 Zveřejněno: 11. 06. 2019 - 22:13

Výlet do ZOO

📅 Zveřejněno: 09. 06. 2019 - 22:52

Na konci školního roku rychle plním poslední přání dětí čtvrtého ročníku ZUŠ. Je to výlet do ZOO Dvůr Králové. A protože jsme výtvarníci, tak jsme vše co nás zaujalo zaznamenali do předem vyrobených knížek. Jelikož jsme  v ZOO trávili celý den, nemuseli jsme vůbec pospíchat a zvolna jsme se přesouvali po cele ZOO. Zvádli jsme i projížďku po safari. Děti nakreslily spousta krásných záznamů a moc se jim výlet líbil.

Za poklady na Karlštejně

📅 Zveřejněno: 02. 06. 2019 - 23:05

Ve středu 29. května výtvarníci navštívili v rámci projektového dne mimo školu hrad Karlštejn.

Noc kostelů na Byšičkách

📅 Zveřejněno: 25. 05. 2019 - 09:01