Tradiční výtvarná dílna

📅 Zveřejněno: 21. 09. 2021 - 12:13
✒️ Napsal/a: Růžena Bičišťová

Tuto sobotu se v bělohradském zámeckém parku opět konala akce Slavnost jablek a cibule. Náš výtvarný obor přispěl výtvarnou dílnou. A co děti nadšeně vytvářely? Sluníčko bylo pod mrakem, proto jsme ten náš svět kolem zalili sluncem přes barevná kukátka. Využili jsme i listí z různých stromů, které se v parku nachází a vytvořili krásný nový strom z těchto vyfrotážovaných listů. Bylo to jako vždy milé venkovní tvoření, na které přišlo asi osmdesát dětí.

Výstava závěrečných prací

📅 Zveřejněno: 21. 09. 2021 - 12:04
✒️ Napsal/a: Růžena Bičišťová

Minulý školní rok bylo těžké uspořádat nějakou větší výstavu, protože galerie musely být zavřené. Proto jsem závěrečné práce vystavila v opuštěné výloze na bělohradském náměstí. Děkuji tímto všem bělohradským absolventům, že svými kvalitními a originálními díly přispěli ke zkrášlení části bělohradského náměstí.

Pozvánka na výstavu Recyklované umění

📅 Zveřejněno: 22. 08. 2021 - 16:39

Zveme vás na výstavu výtvarného oboru, která právě probíhá v Městském muzeu v Hořicích. Jedná se o torzo výstavy zaměřené na tvorbu uměleckých děl z recyklovaných materiálů. Původně se měla výstava uskutečnit v Galerii plastik v dubnu 2020.

“SPOJENÉ HLAVY” ZUŠ HOŘICE

📅 Zveřejněno: 28. 07. 2021 - 11:41
✒️ Napsal/a: Miloš Šolc

Po vzoru našich letošních absolventů jsme vytvořili BANKOVKY UČITELŮ a ZAMĚSTNANCŮ ZUŠ s kolektivními (či individuálními) fotoportréty.

V obdobném duchu se ponese i aktuálně připravovaná Ročenka 2020-2021, která by se na tomto webu měla objevit na přelomu srpna a září.

Přejeme Vám hezké léto! Kolektiv ZUŠ Hořice

"VEŘEJNÁ SBÍRKA" ABSOLVENTŮ 2021

📅 Zveřejněno: 15. 07. 2021 - 15:50
✒️ Napsal/a: Miloš Šolc