Přeskočit na obsah...

Koncert

Listopadový koncert

Podzimní koncert pro rodiče se konal 11. listopadu v divadelním sálu hořické radnice. Viděli jsme pokroky, které žáci učinili i přes nepříznivou formu výuky v loňském školním roce.  

Koncert v obřadní síni radnice 13.10.

Po dlouhé době je tu konečně koncert žáků v obřadní síni. Pro některé děti to bylo vůbec první veřejné vystoupení, protože kvůli covidu dříve nemohly. Na koncertě se představilo 15 účinkujících, slyšeli jsme kytary, flétny zobcové i příčné, housle, klavír, zpěv. Opravdu bohatá podzimní úroda. Velmi nás potěšila hojná účast, mnohdy přišly své ratolesti podpořit celé rodiny.  Děkujeme a těšíme se na další vystoupení.

Koncert na Slavnosti hořického piva

Sobotní odpoledne 11. září si naši žáci zahráli na nádvoří pivovaru při Slavnostech hořického piva. Rozárka Dymáčková se představila vlastní tvorbou jako písničkářka a posluchače zaujala sametovým hlasem. Kapela Komořík zahrála známé české i světové hity, děvčata zpívala o 106 a obecenstvo, které se sešlo v hojném počtu,  si mnohdy zazpívalo s nimi.

Absolventský koncert 15. 6. 2021

Absolventský koncert je považován za vyvrcholení práce celé ZUŠky za celý školní rok. A samozřejmě, především završení studia absolventů prvního či druhého stupně. Na koncertě se představí vždy ti nejlepší, kteří „unesou“ vystoupit na velkém pódiu, kteří mají pečlivě nastudovanou náročnou skladbu a chtějí předvést, co se za uplynulé období naučili.

Absolventská přehrávka v muzeu 9. 6. 2021

Tak tohle je první veřejný koncert od 19. 2. 2020. Opravdu, jeden rok a čtyři měsíce dlouhý koncertní půst, kdy děti jen cvičily a cvičily a nemohly veřejně předvést svoje pokroky. Koncert se konal v krásných prostorách zrekonstruovaného Městského muzea v Hořicích, ve Štorchově síni s příjemnou akustikou. Byl určen především absolventům, které čeká příští týden velký koncert na radnici.