Přeskočit na obsah...

Rozvrhy

CENTRÁLNÍ ROZVRH HODIN ZUŠ HOŘICE

Školní rok 2021 – 2022

 

JMÉNO

 

PONDĚLÍ

od - do

 

ÚTERÝ

od - do

 

STŘEDA

od - do

 

ČTVRTEK

od - do

 

PÁTEK

od - do

Zdenka

VAŠKOVOVÁ

hlavní budova

12:15 – 16:00

 

 

hlavní budova

14:00 – 15:35

 

Blanka

BIHELEROVÁ

   

Husova 1414

14:00 – 18:45

   

Jiří

HORÁK

Cerekvice

13:15 – 17:10

hlavní budova

14:00– 18:00

hlavní budova

14:00 – 17:45

hlavní budova

14:00 – 18:20

hlavní budova

13:00 – 17:45

Jana

KROISOVÁ

Cerekvice

12:30 – 16:50

hlavní budova

13:25 – 17:35

hlavní budova

13:15 – 17:45

hlavní budova

13:15 – 18:20

hlavní budova

13:15– 16:35

 

Štěpánka

FLÉGLOVÁ

L. Bělohrad

13:15 – 14:55

 

Husova 1414 15:00 - 18:22

 

Husova 1414 13:30 - 15:10

 

Husova 1414 14:00 - 18:22

 

Cerekvice 13:00 - 15:52

Husova 1414

15:30 – 15:52

Pavla

CHRZOVÁ

hlavní budova

13:30 – 17:00

 

hlavní budova

14:00 – 18:20

hlavní budova

14:40 – 17:20

hlavní budova

16:00 – 16:45

Lubomír

HAVRDA

hlavní budova

13:45 – 19:25

       

Luděk

VÁCLAVŮ

hlavní budova

13:20 – 19:30

L. Bělohrad

11:50 – 16:10

hlavní budova

13:50 – 19:20

hlavní budova

14:00 – 17:20

hlavní budova

14:20 – 15:55

Eliška

SUCHÁ

 

13:15 – 17:35

L. Bělohrad

13:30 – 16:05

 

14:00 – 18:45

L. Bělohrad

13:00– 14:45

 

Miloš

ŠOLC

Husova 1414

13:45 – 18:30

Husova 1414

13:30 – 18:30

 

Husova 1414

16:30 – 18:45

 

Lubomír

VÍCH

hlavní budova

13:05 – 17:30

 

   

hlavní budova

13:05 – 17:30

Olha

KOLODIY

Husova 1414

14:00 – 18:25

hlavní budova

13:20 – 17:30

hlavní budova

14:00 – 17:20

hlavní budova

14:00 – 18:15

hlavní budova

13:10 – 16:25

Růžena BIČIŠŤOVÁ

L. Bělohrad

12:00 – 16:45

 

L. Bělohrad

15:15 – 17:30

L. Bělohrad

13:00 – 17:45

L. Bělohrad

13:00 – 17:45

Petr
HAVLÍČEK

 

hlavní budova

13:50 – 18:00

hlavní budova

13:50 – 18:00

hlavní budova

13:35 – 17:40

 

Jaromír

SOUKUP

   

hlavní budova

14:00 – 18:55

hlavní budova

13:00 – 18:45

hlavní budova

14:00 – 17:15

Anna

JIRÁSKOVÁ

 

 

L. Bělohrad

13:30 – 16:45

 

 

 

František

UHLÍK

 

hlavní budova

13:00 – 20:55

 

 

 

Klára

VÍCHOVÁ

hlavní budova

16:45 – 18:20

 

hlavní budova

16:45 – 19:10

 

 

 Rozvrh hodin HUDEBNÍ NAUKY 2021/2022 - aktuální

Ročník:

Den výuky:

Doba výuky:

Vyučujicí

1.

středa

14:55 – 15:40 hod.

J. Kroisová

2.

čtvrtek

14:55 – 15:40 hod.

 J. Kroisová

3.

čtvrtek

15:50 – 16:35 hod.

 J. Horák

4.

pátek

14:00 – 14:45 hod.

L. Vích

5.
--------

MIX

pátek

-----------------------------

pondělí

14:50 – 15:35 hod.
--------------------------

16:45 - 17:30 hod.

L. Vích

--------------------

L. Vích

 

 

  PHV I   úterý

 16:45 - 17:30 

J. Kroisová

PHV II

čtvrtek

   16:50 - 17:35 

J. Kroisová

 Rozvrh hodin pěveckých sborů 
  Výuka probíhá na Husově ulici 1414

PÍSNIČKA

pondělí

15:15 - 16:25 hodin

MUSICA

pondělí

16:30 - 18:25 hodin

Vyučuje Olha Kolodiy