Přeskočit na obsah...

Rozvrhy

 

CENTRÁLNÍ ROZVRH HODIN ZUŠ HOŘICE

Školní rok 2019 – 2020 v úpravě, časy neodpovídají skutečnosti

 

 

JMÉNO

 

PONDĚLÍ

od - do

 

ÚTERÝ

od - do

 

STŘEDA

od - do

 

ČTVRTEK

od - do

 

PÁTEK

od - do

Zdenka

VAŠKOVOVÁ

 

13:05 – 16:30

 

14:50 – 18:20

 

 

 

14:00 – 14:45

 

Blanka

BIHELEROVÁ

 

 

Husova 1414

14:00 – 18:45

 

 

 

Jiří

HORÁK

Cerekvice

13:15 – 17:30

 

14:00– 17:30

 

14:15 – 18:25

 

14:00 – 18:15

 

10:00 – 16:30

Jana

KROISOVÁ

Cerekvice

12:25 – 17:55

 

14:00– 16:30

 

13:10 – 17:30

 

14:00 – 18:20

 

13:10– 16:55

Štěpánka

FLÉGLOVÁ

 

Husova 1414

15:00 – 18:25

L. Bělohrad

13:30– 15:45

Husova 1414

13:15 – 18:55

Cerekvice

12:15– 16:30

Klára

VÍCHOVÁ

 

14:00 – 18:20

 

 

 

 

Luděk

VÁCLAVŮ

 

13:50 – 19:00

L. Bělohrad

12:45 – 18:05

 

13:45 – 18:20

 

14:00 – 18:20

 

14:00 – 17:30

Eliška

SUCHÁ

 

13:05 – 17:30

L. Bělohrad

12:15 – 15:35

 

14:00 – 17:30

L. Bělohrad

12:15– 15:35

 

Miloš

ŠOLC

 

13:30 – 18:15

 

15:00 – 17:15

Cerekvice

12:30 – 16:45

 

16:15 – 18:30

 

Lubomír

VÍCH

 

 

13:15 – 17:30

L. Bělohrad

13:35 – 17:40

 

 

13:05 – 17:30

Jiří

KUDRNA

 

13:05 – 15:35

 

14:00 – 16:30

 

 

 

12:15 – 16:30

Růžena BIČIŠŤOVÁ

L. Bělohrad

13:00 – 17:45

 

 

L. Bělohrad

13:00 – 17:45

L. Bělohrad

13:00 – 17:45

Petr
HAVLÍČEK

 

 

 

13:15 – 16:30

 

14:25 – 17:40

L. Bělohrad

13:00 – 17:55

Jaromír

SOUKUP

 

 

L. Bělohrad

13:05 – 18:20

 

13:05 – 17:30

 

12:15 – 17:30

Pavla

CHRZOVÁ

 

13:05 – 18:20

 

13:05 – 18:20

Cerekvice

13:20 – 16:45

 

14:00 – 17:30

 

Olha

KOLODYI

Husova 1414

14:00 – 18:40

 

13:20 – 17:25

 

13:10 – 17:20

 

13:10 – 18:10

 

 

 

 Rozvrh hodin HUDEBNÍ NAUKY 2019 - 2020

 

Ročník:

Den výuky:

Doba výuky:

Vyučujicí

1.

úterý

14:50 – 15:35 hod.

J. Kroisová

2.

úterý

15:45 – 16:30 hod.

 J. Kroisová

3.

čtvrtek

14:50 – 15:35 hod.

 J. Horák

4.

pátek

14:00 – 14:45 hod.

L. Vích 

5.

úterý

16:45 – 17:30 hod.

L. Vích

Přípravná hudební výchova PHV

PHV I

 úterý

 16:45 - 17:30 ?

J. Kroisová

PHV II

středa 

   16:45  - 17:30 ?

J. Kroisová

 

 Rozvrh hodin pěveckých sborů 2019 - 2020

Výuka probíhá na Husově ulici 1414

PÍSNIČKA

pondělí

15:00 - 16:05 hodin

MUSICA

pondělí

16:15 - 18:05 hodin

Vyučuje Olha Kolodiy