Koncert v obřadní síni radnice 13.10.

📅 Zveřejněno: 18. 10. 2021 - 12:12

Po dlouhé době je tu konečně koncert žáků v obřadní síni. Pro některé děti to bylo vůbec první veřejné vystoupení, protože kvůli covidu dříve nemohly. Na koncertě se představilo 15 účinkujících, slyšeli jsme kytary, flétny zobcové i příčné, housle, klavír, zpěv. Opravdu bohatá podzimní úroda. Velmi nás potěšila hojná účast, mnohdy přišly své ratolesti podpořit celé rodiny.  Děkujeme a těšíme se na další vystoupení.

Housle zazněly na vernisáži

📅 Zveřejněno: 15. 10. 2021 - 18:39

Houslistky Lenka Loskotová a Lenka Kopysova, žákyně 3. ročníku hry na housle, společně s paní učitelkou Eliškou Suchou krásně zahrály 15. 10. na vernisáži akční malby a videomappingu v hořickém muzeu.

Lucie a Zuzana Otrubovy na Vítání občánků

📅 Zveřejněno: 23. 09. 2021 - 11:32

V pátek 17. 9. zahrály sestry Lucie a Zuzana Otrubovy v muzeu miminkům a jejich rodičům na tradičním Vítání občánků. Z fotek není poznat, jaká byla ten den zima, přesto děvčata svoje vystoupení krásně zvládla.

Záznam z Koncertu malých géniů

📅 Zveřejněno: 17. 09. 2021 - 14:37

Eliška Horáková hraje na příčnou flétnu  na Koncertu malých géniů ve Znojmě 12. 7. 2021. Spolu s ní zde účinkovalo dalších pět talentovaných sólistů.

Koncert na Slavnosti hořického piva

📅 Zveřejněno: 12. 09. 2021 - 21:46

Sobotní odpoledne 11. září si naši žáci zahráli na nádvoří pivovaru při Slavnostech hořického piva. Rozárka Dymáčková se představila vlastní tvorbou jako písničkářka a posluchače zaujala sametovým hlasem. Kapela Komořík zahrála známé české i světové hity, děvčata zpívala o 106 a obecenstvo, které se sešlo v hojném počtu,  si mnohdy zazpívalo s nimi. Obě vystoupení se vydařila, účinkující byli odměněni vydatným potleskem.