📅 Zveřejněno: 24. 01. 2021 - 14:58

Milí žáci, vážení rodiče,
Centrální rozvrh hodin je ještě v úpravě.
Kapacita školy je momentálně naplněna, avšak zájemci o studium mohou vyplnit elektronickou přihlášku. V případě, že se uvolní místo, budeme vás kontaktovat:

Přihláška zde

UPOZORNĚNÍ - stále platí:
Při vstupu do školy si všichni dezinfikují ruce. Dezinfekce je k dispozici u vstupu do školy. Žáci dodržují zásady osobní a respirační hygieny a rozestupy.
Do školy není umožněn vstup doprovodu žáků s výjimkou PHV, PVV a PDV, a to pouze při předání a vyzvednutí žáka. Do školy mohou vstupovat jednotliví rodiče s dětmi jako zájemci o studium.

Děkuji za pochopení.
Blanka Bihelerová, ředitelka školy

Koncert v obřadní síni radnice 13.10.

📅 Zveřejněno: 18. 10. 2021 - 12:12

Po dlouhé době je tu konečně koncert žáků v obřadní síni. Pro některé děti to bylo vůbec první veřejné vystoupení, protože kvůli covidu dříve nemohly. Na koncertě se představilo 15 účinkujících, slyšeli jsme kytary, flétny zobcové i příčné, housle, klavír, zpěv. Opravdu bohatá podzimní úroda. Velmi nás potěšila hojná účast, mnohdy přišly své ratolesti podpořit celé rodiny.  Děkujeme a těšíme se na další vystoupení.

Housle zazněly na vernisáži

📅 Zveřejněno: 15. 10. 2021 - 18:39

Houslistky Lenka Loskotová a Lenka Kopysova, žákyně 3. ročníku hry na housle, společně s paní učitelkou Eliškou Suchou krásně zahrály 15. 10. na vernisáži akční malby a videomappingu v hořickém muzeu.

Lucie a Zuzana Otrubovy na Vítání občánků

📅 Zveřejněno: 23. 09. 2021 - 11:32

V pátek 17. 9. zahrály sestry Lucie a Zuzana Otrubovy v muzeu miminkům a jejich rodičům na tradičním Vítání občánků. Z fotek není poznat, jaká byla ten den zima, přesto děvčata svoje vystoupení krásně zvládla.

Rozárka Dymáčková na vernisáži 3D MINIATURY

📅 Zveřejněno: 23. 09. 2021 - 11:25

V neděli 12. 9. zahrála Rozárka Dymáčková v muzeu na vernisáži výstavy 3D MINIATURY - Hořice a Strzegom jako na dlani. Zahrála spolu s paní učitelkou dvě části ze Suity Karussel od Milana Tesaře.