Přeskočit na obsah...

Aktuální informace

📅 Zveřejněno: 24. 01. 2021 - 14:58
✒️ Napsal/a: Blanka Bihelerová

Prosíme žáky, kteří navštěvují budovu školy na Husově ulici 1414, aby se nezdržovali v prostoru schodiště před školou vzhledem ke stavbě lešení a opravě balkonu nad schody v 1. patře. Děkujeme.

Kapacita školy je momentálně naplněna, avšak zájemci o studium mohou vyplnit elektronickou přihlášku. V případě, že se uvolní místo, budeme vás kontaktovat: Přihláška zde

UPOZORNĚNÍ - stále platí:
Při vstupu do školy si všichni dezinfikují ruce. Dezinfekce je k dispozici u vstupu do školy. Žáci dodržují zásady osobní a respirační hygieny a rozestupy.
Do školy není umožněn vstup doprovodu žáků s výjimkou PHV, PVV a PDV, a to pouze při předání a vyzvednutí žáka. 

Děkuji za pochopení.                    
Blanka Bihelerová, ředitelka školy

Seminář hry na příčnou flétnu s panem profesorem Ostrým

📅 Zveřejněno: 21. 01. 2022 - 16:29
✒️ Napsal/a: Blanka Bihelerová

Příběhy domů - malá ochutnávka

📅 Zveřejněno: 12. 01. 2022 - 10:49
✒️ Napsal/a: Blanka Bihelerová

Mrkněte do našich pokojíčků. Již od začátku školního roku vytváříme příběhy domů, jejichž součástí jsou právě útulné či tajemné pokojíčky, kde bydlí zajímaví obyvatelé.

Nový betlém

📅 Zveřejněno: 31. 12. 2021 - 13:37
✒️ Napsal/a: Růžena Bičišťová

Velký kašírovaný betlém, který byl vždy vystaven v době adventní ve vestibulu ZŠ K.V.Raise již dosloužil a bylo třeba vytvořit nový. Na novém betlémě pracovaly pouze některé děti z páté a šesté třídy. A moc se jim povedl. Tady jsou jména těch, kteří jej vytvořily. Ježíšek- Kamča Robová, Marie- Justy Lonerová, oslík- Domča Munzar a Jony Edr, ovečka ležící- Viky Žáčková a Hanička Zárybnická, malé ovečky- Kuba Fejfar, Verča Nováková a Anička Finková, velký anděl- Majda Kaplanová a Verča Hamanová, anděl s harfou- Nelča Stehlíková, malý anděl- Anička Voláková, kometa- Anet Ponerová.

Vánoční besídka klavírní třídy Kláry Víchové

📅 Zveřejněno: 21. 12. 2021 - 08:43
✒️ Napsal/a: Pavla Chrzová

Besídka se uskutečnila 15. prosince. Bohužel se jí kvůli stále trvajícím opatřením nemohli zúčastnit rodiče žáků. Výkony svých ratolestí si ale mohou poslechnout alespoň z pořízených nahrávek. Na besídce vystoupili též někteří žáci z flétnové třídy pana učitele Jaromíra Soukupa a také čtyřletá Amálka Víchová, pro kterou to bylo úplně první vystoupení v životě. Gratulujeme Ti, Amálko, a přejeme hodně úspěchů, ale hlavně hodně krásných chvil s flétnou. Radostné Vánoce a šťastné vykročení do nového roku, hodně pohody a sil přejí Klára Víchová a Jaromír Soukup.