Počet přístupů

Právě on-line

16 návštěvníků

Slavnosti hořických trubiček

Školní rok se ještě ani pořádně nerozběhl a už jsme měly druhé hraní. Kdo? No přece my holky z kytarového souboru. Tentokrát jsme vystoupily na hořickém náměstí u příležitosti Slavností hořických trubiček. Byl nádherný den, sobota jako vymalovaná a náměstí plné lidí, stánků a dobrot. Náš program byl mezi ostatními poněkud komornějšího rázu, ale ať, aspoň jsme jiné. Kytary byly krásně nazvučené, hrály jsme v pohodě a myslím, že se naše vystoupení líbilo. FOTO ZDE:

„Fajn“ kytarové hraní v Knihovně města Hradec Králové

Přestože jsou ještě prázdniny, sešly jsme se (29. 8. 2018), abychom zahrály na ukončení výstavy hořického sdružení Naše Ulita. Výstava se konala v prostorách Knihovny města Hradec Králové. Pro nás je toto pozvání krásný důkaz toho, že se o našem hraní ví a že se líbí. Co jiného bychom mohly zahrát (zvlášť když jsme se přes dva měsíce neviděly), než naše oblíbené úpravy irských lidových písní a několik dalších populárních skladeb (Stairway to Heaven, Správná kočka). Hrálo se nám fajn, publikum bylo fajn, všechno vyšlo celkem fajn. A nejvíc je fajn, že jsme se zase sešly. V letošním roce nás čeká obohacení souboru novými hráči i novým repertoárem, tak nám držte palce, ať je to vše FAJN.

Copyright © 2014 ZUŠ Hořice. Všechna práva vyhrazena.